(Video) Bielsa nakon ispadanja urlao na novinare: Dajte više već jednom

POZNATO je da Marcelo Bielsa nije ljubitelj razgovora s novinarima, a čini se da je ispadanje Urugvaja dodatno pogoršalo njegovu već poslovičnu lošu volju pred mikrofonima. Urugvajski izbornik izgubio je strpljenje jer je početak intervjua na terenu kasnio te se izderao na novinarsku ekipu koja ga je čekala.

“Dajte više već jednom!”, viknuo je Bielsa na novinare koji su čekali njegovu izjavu nakon poraza i ispadanja Urugvaja nakon poraza 0:1 od španjolske reprezentacije. Tijekom samog razgovora bio je suzdržan, a na kraju se mrzovoljno oprostio riječima: “Nema na čemu.”

Video možete pogledati OVDJE.


Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *