Pao s motora, a zatim odgurnuo pa ošamario redara, odmah izbačen s VN Češke (Video)

Nevjerovatno je ono što je uradio Marco Bezzecchi, koji neće nastupiti na Velikoj nagradi Češke.

Naime, on je suspendovan zbog nesportskog ponašanja nakon pada u sprint utrci.

Marco Bezzecchi je lider ovogodišnjet MotoGP šampionata, ali je prije kraja jučerašnje sprint utrke u Brnu završio u šljunku.

Redari su pokušavali da podignu motocikl, ali je došlo do nesporazuma koji je ubrzo postao pravi incident.

Jedan od redara je prilikom podizanja motora pritisnuo gas, a to se ne Marcu Bezzecchiju nije dopalo.

Gets worse from every new angle. This is race ban territory pic.twitter.com/U2xLjdirS4— Simon Patterson (@denkmit) June 20, 2026


Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *